Neden Yağlıboya Resim

Duvarlarımıza asacağımız resimler, herkesin bildiği gibi yağlı boya ve tuval baskısı olarak ikiye ayrılıyor. Yağlı boya tablolar tuvalle karşılaştırıldığında pahalıdır. Bununla birlikte, bunların tatmin edici nedenleri vardır. Herkes evde orijinal bir resim asmaktan mutluluk duyar. Sanata değer vermek zaten zordur ve tutarsızdır. Ressamlar boş bir tuvale hayat veren önemli insanlardır. Bize farklı hayal dünyalarını, farklı fikirleri ve bize göstererek gördüklerini anlatıyorlar.
Resmin dekorasyonda önemi, yağlı boya resimden daha farklıdır.

Sanatsal yapısı ile mekanı farklı bir atmosfere taşıyabilir. El işi ürünlerin anlamı ve değeri yüksektir. Dekor için ne kadar ürün seçersek seçelim, bir hikaye taşıyor. Bu aslında tuval ve yağlı boya arasındaki en önemli farktır. Ama yazdırdığınızda, elbette hikayesini kaybetmez.

Soyut resimler, tuval veya yağlı boyadan bağımsız olarak en çok istenen ürünler arasındadır. Manzara resimleri artık modalarını kaybediyor ve yerini çoğunlukla geometrik şekillerden oluşan tasarımlar alıyor.

Ressamlar tarafından kullanılan tuvaller, tuval baskıları kadar önemlidir. Çünkü boyayı ne kadar iyi emerse, o kadar uzun süre tutar ve bunun için önemli ayrıntı tuvalin pamuklu olmasıdır. Herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğiniz görüntünün yağlı boyasına sahip olma şansına sahipsiniz. Yukarıda belirttiğim gibi, orijinal tabloların fiyatları biraz daha yüksektir ve bu normal olarak karşılanmalıdır. Yağlı boya tablolarımızı web sitemizden görebilirsiniz.

Yorumlar

Bir yorum bırakın

Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır *

Blog

Etiketler